Cehennem çöpçatanları!

04 Ocak 2018 Perşembe

UMUR HOZATLI

Dinlerinden cesaret alıyorlar, dinlerinden ve mezheplerinden cesaret alıp -veya gerçekten inanarak-, inanıyorlarsa bile sahtekarca, aşağılıkça “mübah”, “müstehak”, “reva”, “caiz” ve “vacip” silsilesini uyguluyor, olumlu ne varsa kendilerine “mübah”, olumsuz ne varsa başkalarına “müstehak” sayıyorlar. 

“Milliyetçi”, “devletçi” ve “vatan haini” kavramlarıyla da destekledikleri bu dibine kadar menfaatçi-münafık siyasal ve idari yönetim sistemiyle on yılda kendi “erkek tipi”ni yarattılar ve o “erkek tipi” şimdi iktidarın ülke için uyguladığını kendi evinde uyguluyor; olumlu ne varsa erkeğe mübah, olumsuz ne varsa kadına ve çocuğa müstehak görüyor.

Yarattıkları yüzde 50’si “insan” yüzde 50’lik toplum böyle artık.

Ne yazık ki kadını da “kendine müstehak”çı, biatçı, teslimiyetçi, “caiz”ci...

Bu yüzden, sadece bir yıl içinde, 2017’de 409 kadın eşleri, eski eşleri, sevgilileri, eski sevgilileri, platonikleri veya birinci derece akraba erkekleri veya sıradan erkekler tarafından öldürüldü, 387 çocuk erkekler tarafından cinsel istismara maruz bırakıldı, 332 kadına erkeklerce cinsel saldırı uygulandı.Ve bu yıl içinde ayrıca 20 çocuk öldürüldü ki bunlardan on tanesinin katili babası.

Düşünün; babası...

Babası...

Eğer bir baba, cinnet getirerek veya “mübah”, “müstehak”, “reva”, “caiz”, “vacip” denilen dinsel silsileyle evladının katili oluyor veya olabiliyorsa, bunun müssebibi en başta 9-12 yaşlarındaki çocukların evlendirilmesini mübah gören, öneren “gavat sistem”dir.

Önceki gün bir gazete yazdı, “Diyanet İşleri Başkanlığı 9 yaşındaki kız çocuğunun evlenmesini mübah görüyor” diye; ulusalcısıyla, yandaşıyla TC medyası dipsiz bir yalan kuyusu olduğu için Diyanet İşleri Başkanlığı’nın internet sitesine bizzat baktım, doğru; bugüne kadar siyasetçileriyle, idarecileriyle, ilahiyatçı ve mollalarıyla şifaen yaptıkları sapkınlığı, pedofililiği resmileştirmişler. 

Şöyle diyor Diyanet İşleri Başkanlığı: 

“Buluğ çağına erişmiş kadının velisi olmaksızın kendisinin nikâhlanabilmesi mümkün olmakla birlikte, velisinin de bulunması menduptur.”

 “Buluğ çağı”nı ise şöyle açıklıyor:

“İslâm hukukçularınca buluğ çağının alt sınırı, erkekler için 12, kızlar için 9 yaş olarak belirlenmiştir. Bu yaşa ulaştıktan sonra erkeğin ihtilam olması, baba olabilme devresine girmesi; kızın da adet görmesi, gebe kalabilme çağına ulaşması, fiili olarak baliğ olmalarıdır.”

“Baliğ” Arapça kökenli bir kelime, Türkçe’de “ergen” demek. Baktım “Baliğ”in Türk ve Arap sözlüklerindeki açılımına, şöyle: “Döl verme çağına gelmiş olan, döl verme yetkinliğine eren kişi”.

Yani bu sapkınlara göre “ergen çocuk” evlenebilir ve sebebi tamamen hayvani, hayvani çünkü neden olarak sadece doğurganlık sürecinin biyolojik olarak başlamış olmasını görüyorlar ve bu sebeple her türlü sapkınlıklarını hayata geçirmek istiyorlar.

Nasıl da hayvanca, nasıl da aşağılıkça...

İslam dininde, yani bu dini açıklayan Kur’an’da böyle bir şey var mı, bilmiyorum!

Yoksa şayet ve çağımızın pedofilileri ile sapkın dini sistemleri çocuklara bunu reva görüyorsa, pezevenkliği cehennemin dibinde yaparlar ancak.

Çünkü bu iğrenç sistem, bu aşağılık anlayış devam etmeyecek; bu ülkenin devrimcileri, özgürlükçü çağdaş kadınları, yani insan gibi insanları bu sapkın ve her türden katil erkek topluluğunu cehennemin dibine kadar kovalayacak.1260
YENİ ÖZGÜR POLİTİKA

Yazarın Tüm Yazıları: